کبوتران
صفحات وبلاگ
آرشیو وبلاگ
نویسنده: - ۱۳٩۳/۸/٢۸

اسامی شرکت کنندگان در این دوره از مسابقات بدین شرح است:


با عرض سلام خدمت اعضا محترم 

با توجه به لیست اعضا کلوپ شمال خوزستان،اسامی شرکت کنندگان در این دوره از مسابقات بدین شرح است:

((شوش دانیال))                                                             ((اندیمشک))                               
1_حافظ بختیاری                                                                      18_رضا جمشیدی                                             
2_حبیب دیناروند                                                                     19_حسین جمشیدی                                          
3_محمد حیوری                                                                      20_رسول محمدی                                              
4_وحید صالحی                                                                      21_حبیب صیادی                                                   
5_صاحب سگوند                                                                    شهرک بنوار ناظر(از توابع اندیمشک)                                                                                                 
                                                                                          22_حسن زارعی                                           
شهرک سلمان(ازتوابع شوش)                                         شهرک مدنی(از توابع اندیمشک)               
6_محمد الخمیس                                                                 23_رضا تقی زاده                                    
شهرک ابوذر(از توابع شوش)                                                 24_نعمت بارانی
7_جاسم زرافشان                                                                  ((دزفول))
8_حاج عظیم کرد                                                                   25_غلامرضا ملک زاده
9_علی هوری                                                                     26_علیرضا قصاب بلنده
10_مهدی دیناروند                                                                 27_میثم قصاب بلنده
شهرک بهرام(از توابع شوش)                                  28_علیرضا وفایی
11_ایرج کیانفر                                                                      29_سعید حاجی خطاط
12_مهدی پور محمدی                                                            30_حسین عزیز نیا
13_امین خوشامی                                                               31_میثم خان بابا
14_احمد زلب                                                                      شهرک قلعه ربع(از توابع دزفول)
15_غلام عباس عبدالهی                                                       32_حجت الله بارانی
16_نعمت رحیمی نسب                                                         شهرک بند بال(از توابع دزفول)
 شهرک شهید دانش(از توابع شوش)                                    33_فرامرز بارانی
17 _هادی سگوند                                                                    34_محمد حسینی

نویسندگان وبلاگ:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :