205کیلومتر هوایی بدون راهکش

این کبوتر سفید پلاکی که در جمع کبوتران خریداری شده بود بعد از یک هفته که بال اون رو باز کردیم به خونه مالک قبلی برگشت و من با مراجعه دوباره اون کبوتر رو با اصرار به چندبرابر قیمت قبل خریدم مسافت طی شده از شوش دانیال تا خونه در ابادان به مسافت هوایی 205 کیلومتر است مالک قبلی هم به من اطمینان داده که این کبوتر قبلا اصلا تمرین برگشت به خانه (راهکش ) نداشته و من به این حرف اون اکتفا نکردم وبادوستان مطمئن در اون شهر مشورت کردم واطمینان پیدا کردم .

حالا هم یک جفت مناسب واسش پیدا کردم و میخوام ازش جوجه بگیرم ولی چون قبلا سفارش یک جفت پلاکی سفید اصلی داشته ام در صورتی که اون عزیز از سفارش خود صرف نظر کنه از اوناجوجه میگیرم ونتایج رو در همین وبلاگ درج میکنم

در زیر کبوتری که پلاک زرد توی پاش است ماده وکبوتری که بدون پلاک است کبوتر مورد نظر است

 

 

/ 12 نظر / 97 بازدید
نمایش نظرات قبلی
اکبر-اهواز

سلام- تبریک میگم بابت همچین کبوتر باهوش و زیبای که دارین . از کجا فهمیدین که کبوتر رفته آبادان وقتی مطمئن بودین راهکش نشده ؟ این جفت هم نژاد هستن؟ مشخصات پلاکی سفید مثله باقی پلاکی ها هست یا تفاوت های داره ؟

انجمن کبوتران مسافتی ایران

سلام.فوق العادس.اگه یه حیوون رنگی بتونه اینجوری شگفتی ساز بشه باید بهش افتخار کرد.خوشحال می شیم تو انجمن ما فعالیت کنید. با تشکر مدیریت Iran Pigeons

امیر

این که چیزی نیس. یه کبوتر که به مریخی ها فروخته شده بود پس از باز شدن پرهاش از اونجا اومده بود آبادان.

رضا

سلام ایا این کبوتر از نسلش فروشی هست

رضا

خسته نباشی ایا این جفت فروشی هستن

مسعود

امکان نداره سفید برگرده

فرشید

سلام بی خیال بابا من ابادانی هستم تو لافش رو میری . بدون رهکش امکان نداره . آسمون لافی زدی که دهنم باز موند . 2 هزار تومان بدیش میخوامش برای حمالی.

پيمان

سلام .عكسهاي قشنگي هستند ،معلومه نژادشون هم عاليه.داداش راهكش يعني چي؟

حسین

سلام.درسته منم دیدم کبوتر بدون راهکش 220 کیلومترو اومده.کبوترای قشنگیه

مهرداد

سلام شما لینک شدید ممنون میشم لینک بکنید. کلوپ کبوتران مسافتی اردبیل ardebilpigeon.blogfa.com