برگزاری مسابقه سرعت 300 کیلومتر دیلم 1393

                                           

                                                    بنام خدا


با توجه به شرایط جوی و طی جلسه هماهنگی کمیته برگزاری مسابقات کلوپ شمال خوزستان روز جمعه 1393/11/17 راس ساعت 20 اقدام به جمع آوری و مهر و سریال گذاری کبوتران کردیم و این کار تا ساعت 24 بطول انجامید و راس ساعت 24 ماشین حمل کبوتران به همراه داور و یک نماینده به طرف دیلم حرکت کرده و روز بعد ساعت 6:30 به محل رهاسازی رسیده و نیم ساعت کبوترها ساکن شدند و راس ساعت 7:00 صبح روز شنبه 1393/11/18 کبوترها به تعداد 240 عدد از بندر دیلم واقع در استان بوشهر آزاد شدند. 

در عصر روز مسابقه صورتجلسه و نتیجه مسابقه به شرح زیر اعلام شد :

                                             بسمه تعالی


مقارن ساعت 14:23 روز سه شنبه 1393/11/18 صورتجلسه برسی و ثبت رکورد مسابقه کبوترپرانی کلوپ شمال خوزستان(شوش- اندیمشک - دزفول) از شهرستان دیلم واقع در استان بوشهر برگزار و مشخص گردید که به ترتیب کبوتران متعلق به آقایان مشروحه زیر موفق به دریافت مقام اول تا سوم شدند :

مقام اول : آقای فرامرز بارانی ساکن روستای بندبال از توابع شهرستان دزفول که کبوتر این شرکت کننده این مسیر را با سرعت 1250 متر بر دقیقه بال زده است.

مقام دوم : آقای محمد حسینی بندبالی ساکن روستای بندبال از توابع شهرستان دزفول که کبوتر این شرکت کننده این مسیر را با سرعت 1240 متر بر دقیقه بال زده است.

مقام سوم : مشترکن بین آقایان :
غلامعباس عبدالهی ساکن شهرک بهرام از توابع شوش دانیال 
علیرضا قصاب ساکن شهرستان دزفول 
که کبوتران این شرکت کننده ها این مسیر را با سرعت 1230 متر بر دقیقه بال زده است.

در این دوره از مسابقات 34 شرکت کننده ثبت نام داشتند که 33 نفر با تعداد 239 عدد کبوتر به مسابقه دیلم رسیدند که از این تعداد 202 عدد تا پایان روز اول برای 31 نفر به خانه برگشتند.

/ 1 نظر / 70 بازدید
محمد علی نیا

با سلام خدمت شما دوست عزیز و تقدیر بابت وبسايت زیباتون .وبسايت شما با افتخار در کلوب کبوتران مسافتی آزادشهر ( گلستان ) لینک شد . در صورت موافقت وبسايت ما رو نیز لینک بفرمایید . کلوب کبوتران مسافتی آزادشهر ( گلستان ). با تقدیم احترام.