معرفی نفر پنجم مسابقه بوشهر - شوش

آقای حافظ بختیاری مالک کبوتر پنجم است که از بوشهر با اختلاف 2دقیقه نسبت به کبوتر چهارم به زمین نشست.توضیح اینکه این کبوتر جوجه تابستان امسال است و در روز مسابقه کسل بود و سایر شرکت کنندگان شاهد این ماجرا هستند . در ضمن نسل این کبوتر از جمله پدر و مادر و مادر بزرگ پدری و عموی این کبوتر موجود و در حال نسل کشی هستند.

این هم عکس پدر و مادر این کبوتر هستند که در حال نسل کشی هستند.

این عکس کبوتری است که روز بعد از دیلم نشست.مادر و برادر این کبوتر در کبوترخانه آقای بختیاری موجود است.


/ 10 نظر / 44 بازدید
حمید

سلام وخسته نباشید.آقاحافظ وبلاگ شمارالینک نمودم. خوشحال میشم به ماهم سربزنید.باتشکرتبریز/

حمید

سلام برادران بزرگوارم: خواستم از همه شما سبقت بگیرم که دروبلاگتان لینک شدم سال جدیدکه حدود17روزمانده است .تعدادی برای مسافرت وکارهای منزل برنامه ریزی می کنندفرصت کم هست.سال جدید راتبریک می گویم امیدوارم سال خوب وباعزت داشته باشید.برادرکوچک شما ازتبریز/

وحید صالحی

سلام بختیاری$

میثم

کفترت بهش نمیاد نر باشه ماشالله به ذاتش من از لارستان هستم ما هم این مدل کفترارو پرورش میدیم.فقط پلاکی نباشد بهبهانی

درود به برادر ارجمند آقای بختیاری. امسال جوجه گیری چطور بود ? میرم پلیس +10 و برمیگردم بعد خودم رو معرفی میکنم.

علی

سلام آقاحافظ می بینم که افتادی به آماده کردن پرنده هات،صبح زود یکی دو کش می زنیشون بگردن از اعلام آمادگی خودت وپرنده هات خوشحالم معلومه که می خوای امسال پر قدرتراز همیشه ظاهر بشی امیدوارم همین طور باشه وموفق باشی .

علی

سلام حافظ جان منو لینک کن http://siti10.Persian blog.ir

کبو تران پلاکی منطقه 10شوش دانیال ع

سلام آقا حافظ می خواستم بگم آیا مسیری برای مسابقه امسال در نظر گرفته اید ؟کدوم مسیر برای مسابقه در الویت قراردارد.شمال یا جنوب .اگر مسیرانتخابی شمال باشد چه تاریخی رادر نظر داریدوبرای جنوب چطور موفق باشی

کبوترپلاکی منطقه ۱۰شوش

سلام بزرگوار اگه میشه درمورد پلاک هایی که سفارش داده اید یه توضیح مختصری بفرمایید وقراراست کی به دست شما برسند ،چون حقیقت منو رضا بی صبرانه منتظر یم . مچکرم.