مسابقات کلوپ کبوتران مسافتی شمال خوزستان(شوش - اندیمشک - دزفول) 1393

مسابقات امسال در سه رده کوتاه و متوسط و بلند برگزار می شود.

که شرایط و مقررات این مسابقات در زیر درج شده است.

 

مسابقات کلوپ کبوتران مسافتی شمال خوزستان(شوش - اندیمیشک - دزفول) 1393 

باسلام
در این قرار داد در بند 1 یعنی تاریخ مسابقات و بند 3 یعنی زمان مهلت برگشت کبوتران به خانه در هر مسابقه تغیراتی انجام شده مشاهده بفرمایید.
تاریخ هر سه مسابقه یک هفته عقب کشیده شده و مهلت مسابقه سرعت از 48 ساعت به 24 ساعت و مهلت مسابقه متوسط از 72 ساعت به 48 ساعت تغییر کرده است.

قرارداد و شرایط عمومی دومین دوره مسابقات کبوتران مسافتی شوش- اندیمشک- دزفول

1- مسابقه مسافت کوتاه  بندردیلم به مسافت بیش از 300 کیلومتر و به تاریخ پنجشنبه 1393/11/23

مسابقه مسافت متوسط بندر کنگان به مسافت بیش از 600 کیلومتر و به تاریخ پنجشنبه 1393/12/07

مسابقه مسافت طولانی بندرآفتاب به مسافت بیش از 800 کیلومتر و به تاریخ پنجشنبه 1393/12/21

که با تصمیم کمیته برگزاری و با توجه به شرایط جوی ممکن است 3 روز قبل یا بعد از این تاریخ برگزار شود. چنانچه کمیته برگزاری صلاح بداند یا در هر صورتی که مسابقه بعد اجرا نشود پایان مسابقات اعلام 
شده و ترتیب نفرات برتر، نتیجه آخرین مسابقه است.

2- ثبت نام از تاریخ 1393/08/01 الی 1393/08/10 به مدت 10 روز انجام میگردد و مبلغ ورودی 100/000 تومان میباشد که پس از ثبت نام قابل برگشت نیست این مبلغ جهت هزینه های اجرایی مسابقه است و چنانچه پس از کسر کلیه هزینه ها مبلغی اضافه بماند به مسابقه مسافت کوتاه سرعت20% و مسابقه مسافت متوسط 30% و مسابقه مسافت طولانی50% تعلق میگیرد و بصورت جداگانه برای هر مسابقه به نفر اول50% و دوم30% و سوم20% و چنانچه برای دو نفر کبوتر برگردد اول60% و دوم40% و چنانچه برای یک نفر کبوتر برگردد 100% مبلغ جایزه نفر اول است. در صورتی که در زمان تعیین شده هیچ کبوتری به خانه برنگردد پایان مسابقه اعلام شده و مابقی پول بصورت مساوی به شرکت کنندگان برگشت داده میشود. 

3- زمان پایان مسابقه مسافت کوتاه سرعت 24 ساعت و زمان پایان مسابقه مسافت متوسط 48 ساعت زمان پایان مسابقه مسافت طولانی 72 و ساعت خواهد بود و در صورتی که بعد از پایان مدت تعیین شده هر یک از مسابقات کبوتری به خانه باز نگردد زمان مسابقه از24 تا 72 ساعت تمدید خواهد شد. به کلیه کبوترانی که تا پایان مسابقه به آشیانه هایشان باز گردند و به تایید کمیته برگزاری برسند به ترتیب مقام آنها برگه تأییدیه صادر می گردد و پس از پایان مسابقه به هیچ کبوتری مقامی تعلق نخواهد گرفت .

4- فقط افرادی که در تاریخ اعلام شده ثبت نام کرده اند و فقط کبوترانی که در مسابقه مسافت کوتاه سرعت شرکت کرده اند و به تایید کمیته برگزاری رسیده اند مجوز ورود به مسابقه مسافت متوسط را دارند و فقط کبوترانی که در مسابقه مسافت متوسط شرکت کرده اند و به تایید کمیته برگزاری رسیده اند مجوز ورود به مسابقه طولانی را دارند. محل کبوترخانه هر شرکت کننده آدرسی می باشد که فرد در زمان ثبت نام اعلام مینمایند. شرکت کننده به ازای هر ورودی فقط یک آدرس میتواند معرفی کند. مسافت هر آدرس از مبداء مسابقه بصورت دقیق اندازه گیری و به صورت توافقی و قراردادی سرعت متوسط کبوتران در این دوره از مسابقات 60 کیلومتر در ساعت در نظر گرفته می شود و به ازای هر کیلومتر یک دقیقه تایم جایزه جهت کبوترخانه های دورتر و یک دقیقه تایم جریمه جهت کبوترخانه های نزدیک تر در نظر گرفته خواهد شد. 

5- کبوترانی که به ترتیب بنشینند با توجه به زمان نشستن مقام آنها تعیین میگردد. به عنوان مثال چنانچه از یک شخص 3 کبوتر اول بنشیند به کبوتران ایشان گواهی اول و دوم و سوم داده میشود ولی صرفا جایزه مقام اول به شخص ایشان داده میشود و برای شخص دومی کبوتری بنشیند به کبوتر ایشان تائیدیه چهارمی و به شخص مالک کبوتر عنوان و جایزه دومی داده می شود.

6- شرکت کنندگان موظف میباشند رأس ساعت و روز و مکان مقرر یعنی روز قبل از مسابقه که توسط کمیته برگزاری اعلام میگردد در محل حضور داشته نسبت به تحویل کبوتر خود جهت نشانه گذاری همراه با لیست کلیه کبوترهایشان با شماره پلاک و سایرمشخصات اقدام نمایند پلاک پای کبوتران نباید دارای هیچ شماره تماسی باشد در این زمان کبوترها درحضور کمیته برگزاری و داور و نماینده ها مهر و علامت گذاری شده و در روز مسابقه توسط داور بصورت دسته جمعی آزاد خواهند شد. عدم مراجعه در ساعت تعیین شده مبنی بر انصراف فرد از شرکت در مسابقه می باشد.

7- فرد با زنگ زدن به داور و خواندن شماره سریال مخصوص مسابقه در پای کبوتر و ثبت تایم کبوتر توسط داور و با ارائه خود کبوتر مهر شده و در نهایت با تایید همه این موارد توسط کمیته برگزاری برنده اعلام خواهد شد.

8- افراد برنده تا یک هفته حق چیدن و قیچی کردن بال و واگذاری کبوتر قهرمان را به دیگری ندارند. چنانچه درحین انجام مسابقه و یا در پایان مسابقه ثابت شود که هر یک از برندگان تقلب کرده رتبه آن به نفر بعد واگذار میشود و فرد خاطی به مدت 2 سال از مسابقه محروم میشود.

9- وظیفه داور قضاوت بی طرفانه و نظارت دقیق بر مسابقه و اجرای عادلانه قوانین است ولی در امور برگزاری مسابقه هیچ دخالتی ندارد. تعداد داوران باید فرد باشد داور مسابقه شخصی غیر از افراد شرکت کننده در مسابقه است. داوران موظف به تهیه وساخت مهرهایی می باشند که هیچ گونه اسم ، شماره تلفن و حساب بانکی وکد اختصاری که مبنی بر شناسایی آنها گردد وجود نداشته باشد که بعد از علامت گذاری مهرها از بین برده می شوند اعضاء شرکت کننده کلیه اختیارات و نحوه برگزاری مسابقه و تعیین برنده و شرایط و هرچه را که به این مسابقه مربوط می شود را به کمیته برگزاری مسابقه واگذار می نمایند و کلیه شرایط جدیدی را که در هر زمانی از مسابقه برای مسابقه تعیین می گردد را می پذیرند و هر گونه اعتراض را به نماینده خود منتقل کرده و نماینده اعتراض را به کمیته برگزاری منعکس میکند و درنهایت کمیته برگزاری تصمیم گیرنده است.

10- وظیفه کمیته برگزاری ارائه امنیت و ایمنی به بهترین شکل ممکن برای کبوتران است وهیچ گونه تعهد و مسئولیتی در قبال هر گونه حوادث جانی و مالی که در حین راهکشها و مسابقات برای شرکت کنندگان و داوران و هرکسی که به نحوی در برگزاری این مسابقات دخیل باشد را ندارد.

این قرارداد شامل 10 ماده مورد تأیید و تصویب کمیته برگزاری مسابقات ولازم الاجرا است. اینجانب ................................................... ساکن ................................................................................​.....................................................................به شماره تماس .....................................................................تمامی موارد فوق را قبول دارم.
                                                                       امضاء و اثر انگشت :
جهت اطلاعات بیشتر
با شماره 09399169886 تماس حاصل فرمایید. برگزار کننده : بختیاری
/ 3 نظر / 158 بازدید
کبوتر پلاکی منطقه ۱۰شوش دانیال«ع»

سلام آقای بختیاری می خوام ازشما تشکر کنم به خاطر اینکه تمام زحمات مسابقه رابه دوش گرفتید وانشالاه همینطور پیش برید. ازبنده اکرکمکی برمیاد دریغ نخواهم کرد زیرا این مسابقه برای پیشرفت شوش وتربیت کنندگان پلاکی می باشد. اول به امید خدا وتلاش کبوتران به رکورد ۸۰۰کیلومتر هم خواهیم رسید.

احسان

سلام خوبید ممنون بابت اینکه کنگان رو به عنوان یکی از محل برگزاری مسابقات انتخاب کردید ارزوی سلامتی دارم براتون[گل][گل][گل]

سهراب تلاج

با سلام و آرزوی موفقیت شما دوست عزیز و تشکر از زحماتتان. امیدواریم مسابقۀ 93 خاطره ای به یاد ماندنی برای ما و ثبت رکوردی تازه برای شما و تمامی دوستان، شرکت کنندگان و همشهریان باشه